„Fundacja „24 godziny” powstała aby szeroko zająć się problemem uzależnień zarówno chemicznych jak i nie chemicznych coraz częściej występujących w naszej populacji. Chcemy skutecznie wypełnić nisze jaka dotyczy informacji dotyczącej różnego rodzaju uzależnień i pomocy z tym związanej. Dotrzeć do osób, o których zapomniano do tej pory w narodowych plan przeciwdziałania uzależnieniom oraz pomóc grupie osób które pośrednio zetknęły się z chorobą uzależnień i szukają pomocy aby powrócić do „normalnego życia”. Organizacja i wspieranie punktów kontaktowych dla osób uzależnionych ich rodzin, znajomych, pracodawców i wszystkich którzy czuja się dotknięci problemem ma sprzyjać szybszemu rozpoznaniu uzależnienia i właściwej drogi pomocy.

Karta płatnicza / Szybki e-przelew

mgr inż. Sławomir Koczkodaj
Prezes Zarządu Fundacji

dr Jan Raźny
Wiceprezes Zarządu Fundacji

mkrukMałgorzata Kruk – psycholog

• Certyfikowany Specjalista terapii uzależnień.
  • Certyfikat, szkolenie z wywiadu motywującego
  • Certyfikat. Uprawnienia do prowadzenia szkoleń HIV/AIDS
  • Szkolenie psychometryczna diagnoza kliniczna
  • Podyplomowe Zarządzanie

kbanachKatarzyna Banach – pedagog, pracownik socjalny

• Specjalista psychoterapii uzależnień I współuzależnienia w procesie certyfikacji
  • „Terapia osób z zaburzeniami behawioralnymi” realizowane na zlecenie KBdsPN

idabrowskaIzabela Dąbrowska - Pedagog, specjalista terapii uzależnień

• Certyfikowany specjalista terapii uzależnień.
  • Szkolnie  Zaburzenia współwystępujące w uzależnieniach (Stowarzyszenie MONAR)
  • Staż w ramach projektu Leonardo da Vinci „Europejskie partnerstwo na rzecz edukacji w obszarze profilaktyki i terapii uzależnień- Mobilność (Stowarzyszenie MONAR)
  • Studium Metod Psychokorekcyjnych, 250 godz. (Towarzystwo Psychoprofilaktyczne)

emiturskaEwa Miturska - Psycholog, pedagog

• Studia Podyplomowe w Szkole Treningu i Warsztatu Psychologicznego INTRA oraz Studia Podyplomowe – Dyplomowany Coach WWSE.
  • Szkolenia terapeutyczne i staże zawodowe z obszaru: uzależnienia (alkohol, narkotyki, leki, hazard, internet, seks); współuzależnienia; terapii grupowej i indywidualnej DDA; przemocy w rodzinie - praca z osobami z zaburzeniami odżywiania się (anoreksja, bulimia, objadanie się), zaburzeń lękowych, depresji i manii; terapii motywującej terapii krótkoterminowej; terapii skoncentrowanej na rozwiązaniu TSR; terapii PTSD i traumy seksualnej; umiejętności psychospołecznych (asertywność, komunikacja, radzenie sobie  ze stresem, emocjami, zarządzanie czasem, treningi twórczości, motywacyjne, relaksacyjne).

mjopkiewiczMonika Jopkiewicz – psycholog

• Specjalista terapii uzależnień
  • Szkoła Trenerów pod patronatem Stowarzyszenia OPTA
  • Szkolenie psychoterapeuty grupowego w Instytucie Analizy Grupowej Rasztów Warszawa(w trakcie)

fpierowski

Filip Pierowski – psycholog

• Specjalista terapii uzależnień i współuzależnienia w trakcie certyfikacji
  • Uprawnienia pedagogiczne, Studium Pedagogiczne
  • Szkolenie „Terapia osób z zaburzeniami behawioralnymi” realizowane na zlecenie KBdsPN

Magdalena Michalska – psycholog kliniczny

• Uprawnienia pedagogiczne, Studium Pedagogiczne
  • Szkoła Trenerów Biznesu. Grupa TROP

Marcin Sochocki – socjolog

• Autor i współautor licznych projektów badań społecznych (ilościowych i jakościowych) dotyczących edukacji, ewaluacji programów przeciwdziałania wykluczeniu społecznemu, promocji zdrowia, profilaktyki problemów młodzieży; z zakresu problematyki stosowania narkotyków, alkoholu i innych.
  • Autor i współautor kilku recenzowanych publikacji książkowych i ponad 100 artykułów w czasopismach naukowych i specjalistycznych na temat m. in.: jakościowej i ilościowej metodologii badań społecznych, anomii, problemów edukacji, metodyki ewaluacji, problematyki uzależnień, subkultur młodzieżowych, promocji zdrowia.
  • Specjalizacje:
    • ekspertyza społeczna i badanie opinii publicznej,
    • praca z osobami uzależnionymi,
    • edukacja dla demokracji

Karolina Van Laere